14 Shtator 2023, 08:55

Fero kërkoi nuse tjetër, reagon Arbenita

XING

Fero kërkoi nuse tjetër, reagon Arbenita

Fero dhe Arbenita, kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të krizave që patën në marrëdhënien e tyre dhe divorcit. Së fundmi reperi postoi një shprehje, në të cilën thuhej që gruaja e parë nuk duhet ta ndalojë burrin që të marrë një grua të dytë.

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles. Arbenita ka postuar një foto ku shfaq trupin e saj si gjithmonë në super formë duke i treguar Feros se çfarë ka humbur.

Fero kërkoi nuse tjetër, reagon Arbenita