17 Shtator 2023, 00:07

Fjolla Morinën do e shohim nuse sërish, drejt martesës me të dashurin e ri

XING

Fjolla Morinën do e shohim nuse sërish, drejt martesës me të

Pas periudhës së vështirë që kaloi, Fjolla Morina e ka marrë veten dhe ka gjetur edhe dashurinë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto krah partnerit, të cilin e ka zbuluar për herë të parë për publikun.

Çifti shfaqet në një ambient të zbukuruar dhe Fjolla duket shumë e lumtur krah partnerit, por pas tyre shihen disa tullumbace ‘Bride to be (nuse e ardhshme)’.

Fjolla Morinën do e shohim nuse sërish, drejt martesës me të

Mesa duket Fjolla ka marrë propozim për martesë e ndoshta së shpejti do e shohim nuse sërish.

Fjolla Morinën do e shohim nuse sërish, drejt martesës me të