10 Shkurt 2024, 16:12

Habit Sara: Bardhit i kam bërë nder të madh, prej meje i përmendet emri

XING

Habit Sara: Bardhit i kam bërë nder të madh, prej meje i

Sara mendon se Bardhi nuk ishte i njohur para marrëdhënies me të. Në një bisedë me Gazin, Sara u shpreh se i ka bërë nder të madh Bardhit, këngëtarit të hitit "Betohemi".

Pjesë nga biseda:

Gazi: Ti prej Bardhit ke një super opinion jashtë

Sara: Këtë nuk e dimë as unë, as ti dhe nuk mund të mbash përgjegjësi të thuash diçka të tillë. Unë mendoj që nderin më të madh në Big Brother Bardhit ja kam bërë unë. 

Gazi: Në ç'kuptim?

Sara: Bardhi ka qenë shumë pasiv dhe emri i tij është përmendur pas marrëdhënies me mua. Emrin e tij s'e kisha dëgjuar ndonjëherë kaq shumë sa banorëve të tjerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)