12 Gusht 2023, 19:08

Harrojeni Barbin, një film tjetër po bën namin, në Indi pronarët japin 1 ditë pushimi për punonjësit për ta parë

XING

Harrojeni Barbin, një film tjetër po bën namin, në Indi

Filmi "Barbie" as nuk llogaritet në Indi, ku po bën namin një tjetër film. Filmi më i ri thriller "Jailer", ka pushtuar rajonin që kur u shfaq në kinema të enjten dhe tashmë pritet të thyejë rekorde.

Ditën e publikimit, rrugët u mbushën me njerëz që kërcenin në rrugë dhe ndiznin fishekzjarre nga gëzimi.

Harrojeni Barbin, një film tjetër po bën namin, në Indi

Ky film ka pasur impakt tek çdo njeri në Indi, aq shumë sa disa kompani i dhanë stafit të tyre një ditë pushimi për ta parë.

Harrojeni Barbin, një film tjetër po bën namin, në Indi