25 Janar 2023, 01:09

'Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj', degradon sherri mes Efit dhe Oltës

XING

'Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj', degradon sherri mes Efit dhe

Një situatë shokuese ka ndodhur spektaklin e sotëm mes Oltës dhe Efit. Teksa të dyja debatonin, Olta ka akuzuar Efin se ka tentuar t'i gjuajë. 

'Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj', degradon sherri mes Efit dhe

Pjesë nga sherri:

Efi: Më vjen për të vjellë, më përzihet kur të shoh

Olta: Vill, unë me ty nuk merrem

'Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj', degradon sherri mes Efit dhe

Ndërhyn Luizi: Lëre këtë muhabet

Olta: Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj se po bëhesh gati

Luizi: Po s’ta jep at shans

Efi: Ua sa budallaqe, edhe këtë e the?

Olta: Po gjuaj moj se po bëhesh gati duke lëviz këmbën poshtë

'Hë gjuaj, gjuaj, hë mi gjuaj', degradon sherri mes Efit dhe

Efi: Sa manipuluese, e tmerrshme

Olta: U zbrapse mi? U frikësove mi? 2 metra femër u frikësove? O frikacake

Efi: Lodhu po nuk ja arrin dot, sa kam kaluar si puna jote

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DNSH ™ (@dnsh)