22 Maj 2023, 16:14

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh martesë

XING

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh

Ai u bë i famshëm pas pjesëmarrjes në reality show "Big Brother Albania 5", megjithatë karrierën e vazhdoi si prezantues. Bëhet fjalë për Meti Alshiqin, i cili për shumë kohë qëndroi larg televizionit e kamerave. Kjo pasi ai iu përkushtua jetës private, përkatësisht gruas dhe fëmijëve me zhvendosjen e familjes në Suedi.

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh

Megjithatë, së fundmi duket se është rikthyer në Kosovë dhe siç raporton “Prive”, është ndarë nga bashkëshortja e tij, Blerta.

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh

Meti mesa duket i ka dhënë fund martesës disa vjeçare, teksa këtë gjë e “konfirmon” edhe Instagrami i tij, nga ku janë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta me ish-gruan.

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh

“Prive” e ka cilësuar si “të vërtetë” lajmin e qarkulluar për ndarjen e tyre.

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh

Ish-banori i Big Brother Albania ndahet nga bashkëshortja pas 8 vitesh