19 Shtator 2023, 14:21

Ish-banorja e Big Brother VIP konkurrente në Dancing With the Stars

XING

Ish-banorja e Big Brother VIP konkurrente në Dancing With the Stars

Konkurrentja e radhës e spektaklit "Dancing With the Stars" do të jetë Juliana Nura, ish-banore e Big Brother Vip Kosova

Përvoja 25-vjeçare e balerinit profesionist Dion do ta ndihmojë në këtë rrugëtim emocionues.

Ish-banorja e Big Brother VIP konkurrente në Dancing With the Stars

Disa nga emrat që janë zbuluar deri tani janë; politikani Saimir Korreshi, i cili është deputet në Lushnje, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Enxhi Nasufi, modelja Atalanta Kërçyku, blogerja e njohur Sara Karaj, tenori Armaldo Kllogjeri, dhe regjisorja Arnita Beqiraj janë konkurrentët e bërë publikë të “Dancing With the Stars”.