22 Nëntor 2022, 16:58

'Je shembulli më i mirë në jetë', Bora Zemani surprizon të ëmën për ditëlindje

XING

'Je shembulli më i mirë në jetë', Bora Zemani

E ëma e Bora Zemanit feston sot ditëlindjen dhe moderatorja ka zgjedhur ta surprizojë me një urim publik. Bora ka publikuar një foto krah të ëmës dhe ka shkruar fjalët më të bukura duke u shprehur se ajo është shembulli më i mirë që mund të kishte në jetën e saj.

“Edhe 100 vite për njeriun më të bukur në jetën time! Je dashuri, forcë, energji pozitive…shembulli më i mirë që mund të kisha në jetë! Të dua Mam Ermira zemani e mira ime”, ka shkruar ajo.

'Je shembulli më i mirë në jetë', Bora Zemani