16 Shtator 2023, 16:47

'Kapa burrin me dashnoren', zbulohen prapaskenat nga provat e 'Dancing With The Stars'

XING

'Kapa burrin me dashnoren', zbulohen prapaskenat nga provat e

Një nga çiftet e "Dancing with the stars" këtë sezon janë Atalanta dhe Luixhino. Së fundmi Atalanta ka postuar një foto ku shfaqet me fituesen e sezonit të kaluar dhe Sarën dhe Luixhinon.

"Kapa burrin me dashnoren…", shkruan ajo.

'Kapa burrin me dashnoren', zbulohen prapaskenat nga provat e

Të tre ishin të buzëqeshur në foton të cilën e kanë shoqëruar me emoji duke qeshur. Mesa duket Sara e përkrah partnerin e saj skenik edhe në Dancing With The Stars 2.