21 Maj 2023, 23:26

Keisi pranoi se ruajnë miqësi, por Kristi nuk pranon as t'i flasë

XING

Keisi pranoi se ruajnë miqësi, por Kristi nuk pranon as t'i

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Keisi tregoi gjatë festës se me Kristin kanë folur, janë përshëndetur dhe la të kuptohet se ata ruajnë raporte të mira pavarësisht çfarë ndodhi në shtëpi.

Mirëpo Kristi nga ana tjetër jo vetëm që ka mohuar të ketë komunikuar me Keisin, por as nuk ka pranuar t'i flasë. 

I ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” tek “E Diell” në një lojë Kristit i është kërkuar të telefononte Keisin live në emision për ta ftuar për kafe, por ai nuk ka pranuar dhe ka pirë një shots si dënim, gjë që tregon se mes tyre s'ka mbetur as miqësi.

Keisi pranoi se ruajnë miqësi, por Kristi nuk pranon as t'i