25 Janar 2023, 21:59

Kiara shikon Luizin lakuriq në dush dhe bën reagimin epik (Video)

XING

Kiara shikon Luizin lakuriq në dush dhe bën reagimin epik (Video)

Kiara dhe Luizi kanë qenë çifti i rradhës që janë mbyllur në dhomën e surprizave për të kujdesur për bebin. Por teksa ndodheshin aty, mes tyre ka ndodhur një moment që po bën xhiron e rrjetit.

Luizi ka hyrë në dush dhe i ka kërkuar Kiarës t'i sjellë mikrofonin. Në momentin që Kiara ka shkuar tek dera, e ka parë Luizin lakuriq dhe reagimi i saj ka qenë epik. Ndiqeni në videon më poshtë.