25 Janar 2023, 10:29

Kristi pas përplasjes: Luizi mendon se Kiara është gruaja e tij, ndërsa ajo...

XING

Kristi pas përplasjes: Luizi mendon se Kiara është gruaja e tij,

Mbrëmjen e djeshme Kiara dhe Luizi u përplasën me Kristin pasi ky i fundit ishte shprehur se “po të donte Kiarën e kishte kapur me kohë”.

Kristi pas përplasjes: Luizi mendon se Kiara është gruaja e tij,

Pas përplasjes së tyre, Kristi është shprehur se Luizi mendon se Kiara është gruaja e tij, ndërkohë që kjo e fundit është akoma te takimi i parë.

Kristi pas përplasjes: Luizi mendon se Kiara është gruaja e tij,

Kristi: Ai mendon që është gruaja e tij, tjetra nuk di akoma, a e kupton ça situate është bërë? Kur një person mendon që do martohet me ty edhe goca flet akoma për parime, e di kur flet para se të bësh takimin e parë, aty ka ngelur Kiara, ndërsa tjetri ka shkuar te martesa.

Dea: Ajo ja lejon këtë gjë

Kristi: Pse?

Dea: Arsyet janë të shumëllojshme po nuk dua t’i diskutoj se nuk më intereson fare si çështje

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)