31 Korrik 2023, 12:17

Krushka spends the morning together, Luiz and Kiara's moms are photographed together in Tirana

Krushkat e kalojnë paraditen bashkë, mamatë e Luizit dhe Kiarës fotografohen së bashku në Tiranë

XING

Krushkat e kalojnë paraditen bashkë, mamatë e Luizit dhe

Çdo lëvizje e dyshes Luiz Kiara kthehet në lajm dhe ja ku kemi një tjetër të re nga çifti.

Ditën e sotme paparazzi i Vip Magazine ka fotografuar mamatë e tyre teksa kalojnë kohë së bashku në kryeqytet.

Krushkat e kalojnë paraditen bashkë, mamatë e Luizit dhe

Ato janë parë në rrugën Myslym Shyri në Tiranë, pikërisht aty ku çifti janë vendosur përkohësisht.

Krushkat e kalojnë paraditen bashkë, mamatë e Luizit dhe

Krushkat e kalojnë paraditen bashkë, mamatë e Luizit dhe