17 Gusht 2022, 01:29

'Ku është Donaldi, apo s’ka raporte të mira me ty?', përgjigjet Arbana Osmani

XING

'Ku është Donaldi, apo s’ka raporte të mira me

Arbana Osmani i është përgjigjur kritikave që mori nga ndjekësit në postimin e saj të fundit në Instagram, ku rikujtoi momentet më emocionuese në “Big Brother Vip". Ajo që iu ra në sy ndjekësve ishte mungesa e Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt në postimin e saj. 

'Ku është Donaldi, apo s’ka raporte të mira me

Në ndjekës e ka pyetur Arbanën pse nuk e ka përfshirë Donald Veshajn në postimin e saj, duke shtuar me ironi se: “Ndoshta në foto dalin vetëm ata që kanë raporte të mira me ty!”

'Ku është Donaldi, apo s’ka raporte të mira me

Pikërisht këtij komenti moderatorja ka vendosur t’i përgjigjet duke shkruar se fotot që ajo ka postuar janë rastësore.

“Fotot janë rastësore, ato që kisha në këtë celular që kam tani, Po ta vësh re mungojnë shumë konkurrentë të cilët për kontributin dhe emocionet që kanë sjellë në program, i vlerësoj dhe do t’ju jem mirnjohëse gjithmonë. Mos u përpiqni të bëni polemikë aty ku nuk ka”, shkruan Arbana.

'Ku është Donaldi, apo s’ka raporte të mira me