10 Shkurt 2024, 21:43

'Moderatori më i dobët', Ledioni 'hakmerret' ndaj Sarës

XING

'Moderatori më i dobët', Ledioni 'hakmerret' ndaj

Këtë javë u bë virale një deklaratë e Sarës në nje emision radiofonik ku ishte pyetur se cili moderator i duket më i dobëti.

“Nuk më ka pëlqyer Ledion Liço kur ka prezantuar Big Brother-in”, ka thënë Sara.

Sonte në prime Ledioni duket se është 'hakmarrë' ndaj Sarës duke i kujtuar se është ai moderatori, i pëlqen apo jo.

"Sara të kujtoj që e drejtoj unë Big Brotherin dhe e di unë kujt i drejtohen apo jo pyetjet. Se mbase e ke harruar", i tha Ledioni Sarës.