17 Mars 2023, 09:37

Luiz Ejlli zbulon pse e refuzoi ftesën për 'Big Brother Vip 1'

XING

Luiz Ejlli zbulon pse e refuzoi ftesën për 'Big Brother Vip

Gjatë një bisede me Gertin, Kiarën dhe Dean, Luizi ka treguar se i ka ardhur ftesa për të qenë pjesë e “Big Brother VIP 1”, por nuk e ka pranuar.

Luiz Ejlli zbulon pse e refuzoi ftesën për 'Big Brother Vip

Ai ka rrëfyer se në atë periudhë i ati ndërroi jetë dhe nuk ishte në gjendje të vinte.

Gerti: Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?

Luizi: Po, më thanë, por më vdiq baba dhe e lashë

Luiz Ejlli zbulon pse e refuzoi ftesën për 'Big Brother Vip

Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pandemi?

Luizi: Jo mor burrë, dy muaj para se të hyj. Thashë ta marr vesh njëherë se ku po futem. E fillova të studioj lojërat, zarfat si bëhet BB.

Luiz Ejlli zbulon pse e refuzoi ftesën për 'Big Brother Vip