28 Korrik 2023, 13:08

Luizi dedicated a song to Kiara, daughter-in-law jealousy starts

Luizi i dedikoi këngë Kiarës, nis xhelozia nuse-vjehërr

XING

Luizi i dedikoi këngë Kiarës, nis xhelozia nuse-vjehërr

Luiz Ejlli publikoi së fundmi këngën dedikuar partneres së tij, Kiara Titos. Por, siç thotë ai, dikush po xhelozon. E ajo është nëna e këngëtarit. Përmes një videoje, me humor, Luizi tregoi se do bëjë këngë për nënën pasi kjo e fundit është ndjerë xheloze për dedikimet që po i bëhen Kiarës.

“Imagjino kaq e bukur ka qene kënga sa është bëra njëra xheloze. Më thotë je bërë 38-vjeç dhe nuk ma dedikove një këngë. Ka të drejtë, kjo është një paralajmërim se kënga e radhës do jetë për nënën. Si thonë amanetet e nënës. Ja ku e kam mbretëreshën. Femra më e bukur në univers, është më e bukura në botë", thotë Luizi.

Luizi i dedikoi këngë Kiarës, nis xhelozia nuse-vjehërr