31 Korrik 2023, 01:26

Luizi tregon çfarë i tha e ëma për Kiarën

Luizi tregon çfarë i tha e ëma për Kiarën

XING

Luizi tregon çfarë i tha e ëma për Kiarën

Kiara, Luizi dhe nëna e tij po i kalojnë bashkë pushimet. Me këtë rast Luizi ka ndarë një foto ku shihet krah tyre duke darkuar dhe në ato momente në televizion po transmetohej “Kepi i Vipave”, që e moderon Kiara.

“Nana tha që kepin e vipave e kam në tavolinë, prezantuesen dhe fituesin”- shkruan Luizi, duke nënkuptuar se nëna e tij e shikon dhe e pëlqen emisionin e Kiarës.

Luizi tregon çfarë i tha e ëma për Kiarën