28 Korrik 2023, 11:50

Maestro e thotë troç sa fiton në muaj, shifra marramendëse

Maestro e thotë troç sa fiton në muaj, shifra marramendëse

XING

Maestro e thotë troç sa fiton në muaj, shifra marramendëse

I ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, Armaldo Kllogjeri ka folur për projektin e tij të ri që është dedikim dhe për fitimet nga koncertet e fundit. 

I pyetur për deklaratën e Bled Manes, ku para disa ditësh i ftuar po në “Wake Up”, ka thënë se Maestro fiton 15-17 mijë euro në muaj, Armaldo shprehet se në një muaj si gushti, ku ka shumë angazhime, kjo shifër është e pranueshme. Në këtë mënyrë ai ka pohuar deklaratën e Bled Manes.