2 Gusht 2023, 15:53

The maestro makes a special dedication to his wife: I am the luckiest man in the world

Maestro i bën dedikimin special bashkëshortes: Jam njeriu më me fat në botë

XING

Maestro i bën dedikimin special bashkëshortes: Jam njeriu më me

Armaldo Kllogjeri, i njohur si Maestro i ka kushtuar një dedikim të veçantë bashkëshortes duke publikuar një video teksa i këndon në një event.

Maestro shprehet se është njeriu më me fat në botë që ka Aidën, e cila e suporton në çdo moment.

"Unë jam ndjerë njeriu më me fat në botë kur të kam njohur ty 
Ndonjëherë telefoni na kujton disa momente kur jemi larg familjes sepse na merr rrjedha e punes, e impenjimeve dhe kete me beri mua sot. Me kujtoi sa me fat jam qe te kam ne krahe dhe me suporton ne cdo moment", shkruan Maestro.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armaldo Kllogjeri (@maestro_armaldo.kllogjeri)