1 Gusht 2023, 12:09

MC Kresha is hit with an object during the concert, the rapper stops the performance and leaves

MC Kresha goditet me send gjatë koncertit, reperi ndërpret performancën dhe largohet

XING

MC Kresha goditet me send gjatë koncertit, reperi ndërpret

Një incident i ka ndodhur reperit MC Kresha gjatë koncertit të tij të fundit. I ftuar në një club në Drenas bashkë me mikun e tij Lyrical Son, MC Kresha është gjuajtur me një çakmak.

I revoltuar ai tha se kjo nuk është mënyra e duhur për të shprehur dashurinë ndaj artistit dhe ka ndërprerë performancën dhe është larguar.

"Nëse mendoni se kemi ardhur për të kënduar për para, po ju them se kemi ardhur me ju këndu pa pare”, tha MC Kresha i revoltuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)