10 Shkurt 2024, 23:59

Meri largohet nga Big Brother: Shyqyr që ika

XING

Meri largohet nga Big Brother: Shyqyr që ika

Meri është e eliminuara e mbrëmjes së sotme në Big Brother VIP. Astrologia ishte në nominim së bashku me Ilnisën dhe Gazin, por nuk arriti ta kalonte këtë televotim.

Meri nuk ka biletë kthimi kështu që largimi i saj është përfundimtar.

Teksa shoqërohej nga banorët në dalje të shtëpisë, Meri tha se nuk është mërzitur aspak. "Unë shyqyr që ika", tha ajo.