9 Shkurt 2024, 18:05

Meri për Ilnisën: Që të qëndrojë në Big Brother do bëjë seks

XING

Meri për Ilnisën: Që të qëndrojë në Big

Gazi, Meri dhe Juli kanë diskutuar sot lojën e Ilnisës. Sipas tyre ajo i ka konsumuar të gjitha brenda shtëpisë dhe nuk ka çfarë të japë më.

Megjithatë Meri mendon se Ilnisa mund të kryejë edhe marrëdhënie pasi këtë nuk e ka bërë.

Pjesë nga biseda:

Gazi: Ajo i ka bërë të gjitha, sherrin po, miqësinë po, dashurinë po, viktimizimin po, agresiven po, lidhjen po, dasmën po, ça do bëjë më?

Meri: Njeriu s'mbaron me kaq

Gazi: Po ça do bëjë? Sherr? E ka bërë

Meri: Mund të bëjë dhe seks ajo, që ti dhe unë nuk e bëjmë dot.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)