13 Shtator 2023, 16:50

Miqtë i nxjerrin sekretin, Kiara 5 javëshe shtatzënë

XING

Miqtë i nxjerrin sekretin, Kiara 5 javëshe shtatzënë

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar lajmi se ish-konkurrentja e “BBV” Kiara Tito është shtatzënë.

Pikërisht këtë lajm e konfirmojnë edhe burime ekskluzive për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës. Thuhet se moderatorja është vetëm 5 javëshe shtatzënë dhe po kujdeset ta fshehë sa më mirë pritjen e ëmbël, mirëpo kanë qenë vetë miqtë e Kiarës që s’e kanë ruajtur dot “sekretin”.