10 Shkurt 2024, 13:32

‘Mos më prek me dorë’/ Degradon sherri në Big Brother, Romeo ndan Erjolën nga Ilnisa

XING

‘Mos më prek me dorë’/ Degradon sherri në Big

Ilnisa dhe Erjola janë përplasur ashpër me njëra-tjetrën sot dhe shkak është bërë një arsye e vogël.

Teksa po gatuanin, Erjola ka akuzuar Ilnisën se i ka shtyrë tiganin dhe mund të digjej.

Debati për tiganin ka vazhduar me tone të larta dhe me ofendime si "skizofrene, e pështirë, ndyrësirë" nga ana e Erjolës. Kjo e fundit ka akuzuar Ilnisën se i ka përmendur edhe familjen dhe i ka shkuar para fytyrës duke e paralajmëruar të ketë kujdes.

Ka qenë Romeo ai i cili ka ndarë vajzat duke mbajtur Erjolën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)