15 Shtator 2023, 23:18

Mozzik kërkon lirimin e Getinjos, si qëndron e vërteta pas arrestimit të reperit

XING

Mozzik kërkon lirimin e Getinjos, si qëndron e vërteta pas

Mozzik ka ngritur sot dyshime se Getinjo është arrestuar. Reperi publikoi një foto të Getinjos duke shkruar: “Liri për Getin. Shihemi së shpejti vëllai im, dashtë Zoti”. 

Mozzik kërkon lirimin e Getinjos, si qëndron e vërteta pas

Megjithatë sipas IndeskOnline Getinjo i ka hedhur poshtë zërat, duke i cilësuar si të pavërteta informacionet që qarkullojnë për të.

Kujtojmë se pak ditë më parë Getinjo lajmëroi se do të shkëputet nga rrjetet sociale. Dhe që prej asaj dite ai nuk ka qenë aktiv.