30 Korrik 2023, 01:35

In record time, the amount for Genc Fuga's surgical intervention is secured

Në kohë rekord, sigurohet shuma për ndërhyrjen kirurgjikale të Genc Fugës

XING

Në kohë rekord, sigurohet shuma për ndërhyrjen kirurgjikale

Mbrëmjen e të shtunës, Eni Jani njoftoi se Genc Fuga ka pësuar një goditje në tru dhe i duhet t'i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Eni kërkoi ndihmën e kolegëve por dhe të gjithë atyre që munden të solidarizohen për të përballuar këtë shifër për operacionin. Dhe në kohë rekord shuma është siguruar.

Këtë e ka njoftuar vetë Eni përmes një postimi ku falenderon të gjithë ata që kontribuuan.

"Faleminderoj cdo njerin nga ju per suportin dhe mbeshtetjen, per cdo fjale dhe kontribut.Shuma u sigurua. Faleminderit nga zemra perseri!", shkruan aktorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Enerjeta Jani Fuga (@eni_jani_fuga)