21 Shtator 2022, 09:28

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më të ëmbla

XING

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

Dojna Mema u bë nënë për herë të parë në muajin Gusht. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Nolan Sol. 

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

Ditën e djeshme është bërë një muaj që nga ardhja në jetë e vogëlushit dhe Donja i ka dedikuar fjalët më të ëmbla, teksa ka publikuar në rrjete sociale një foto të këmbëve të tij.

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

“Nje muaj me pare njoha dashurine me te madhe te jetes sime. Tani i kuptoj te gjitha mamate qe kane femijen ne Wallpaper”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më

Një muaj nga lindja e të birit, Dojna i dedikon fjalët më