23 Nëntor 2022, 18:40

'Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri', Argjira Spanca humb njeriun e shtrenjtë

XING

'Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri', Argjira

Argjira Spanca ka humbur njeriun e shtrenjtë të saj. Moderatorja ka bërë me dije se ka humbur gjyshin e saj. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale.

“Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur.”, shkroi moderatorja krahas fotos së gjyshit.

'Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri', Argjira

Kujtojmë që në një intervistë të dhënë kohë më parë, Argjira foli dhe për humbjen e të atit. Kur po fliste për marrëdhënien që ka pasur me të, blogerja u përlot. “Kur mendoj ta bëj apo jo diçka, gjithmonë pyes veten si do të donte babi, më duket se më ndjek në çdo hap”, u shpreh asokohe ajo.