29 Korrik 2023, 17:33

Olta Gixhari is about to enter Big Brother VIP 3

Olta Gixhari gati të futet në Big Brother VIP 3

XING

Olta Gixhari gati të futet në Big Brother VIP 3

Olta Gixhari ishte një nga banoret më të komentuara të “Big Brother VIP 2” dhe pas daljes së saj vazhdoi të ishte në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale. Por mesa duket Olta është gati që të futet edhe në Big Brother VIP 3, vetëm se ka një problem.

Producentja Sara Hoxha nuk e lejon Oltën të bëhet sërish pjesë e formatit. Këtë e ka treguar vetë aktorja duke iu kthyer përgjigje fansave në Instagram.

Dikush e pyet nëse do hyjë në BBV3 dhe Olta i thotë: Unë dua, por Sara Hoxha më tha ‘o ti o unë te treshi’.

Olta Gixhari gati të futet në Big Brother VIP 3