19 Shtator 2023, 17:28

Olta Gixhari në jurinë e 'Dancing with the stars'

XING

Olta Gixhari në jurinë e 'Dancing with the stars'

“Dancing with dhe Stars” do të fillojë së shpejti në Top Channel teksa dita ditës po zbulohen dhe emrat e personazheve që do të sfidojnë veten në kërcim.

Kryefjala ka mësuar sot emrin tjetër të anëtares së jurisë së “Dancing with the Stars”, e cila është Olta Gixhari.

Me Oltën plotësohet kështu edhe katërshja e jurisë duke filluar me Ilir Shaqirin që do të jetë kryetar i jurisë, Valbona Selimllari si dhe balerina Lori Balaj.

Olta Gixhari ka qenë pjesë e edicionit të parë të “Dancing with the Stars” kur ky spektakël zhvillohej në Vizion Plus.