15 Shtator 2023, 23:22

Ori Nebijaj dhe Isli Islami rikthehen prapë bashkë në ekran, ku do i shohim

XING

Ori Nebijaj dhe Isli Islami rikthehen prapë bashkë në ekran, ku

Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë zbuluar se do t’i shohim sërish në një projekt bashkë. Ka qenë Isli ai që së fundmi ka postuar një foto me Orin duke treguar se po punojnë për një projekt, por se për çfarë bëhet fjalë e kanë lënë surprizë.

Ori dhe Isli prej vitesh kanë qenë moderatorë të emisionit “Wake up” dhe miq shumë të mirë.

Tani publiku po pret me padurim projektin e tyre të rradhës.

Ori Nebijaj dhe Isli Islami rikthehen prapë bashkë në ekran, ku