15 Shtator 2023, 00:42

Pas lajmeve për shtatzëninë, Kiara nxjerr foton e rrallë në shtrat me Luizin

XING

Pas lajmeve për shtatzëninë, Kiara nxjerr foton e rrallë

Kiara Tito ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas lajmeve se moderatorja është shtatzënë. Vetë ajo ka preferuar të mos i përgjigjet aludimeve për pritjen e ëmbël, por ama ia ka zbukuruar mbrëmjen fansave me foton e fundit.

Kiara ka postuar një fotografi të saj dhe Luizit teksa ndodhen në shtrat.

"Natën e mirë", shkruan ajo krah fotos ku Luizi shihet duke fjetur pranë saj.

Pas lajmeve për shtatzëninë, Kiara nxjerr foton e rrallë