31 Korrik 2023, 17:13

Pasi bëri publike lidhjen, Enca merr hapin e rëndësishëm me të dashurin

Pasi bëri publike lidhjen, Enca merr hapin e rëndësishëm me të dashurin

XING

Pasi bëri publike lidhjen, Enca merr hapin e rëndësishëm me

Enca po shijon lidhjen me partnerin e saj Mickey Neblett, lidhje e cila shkaktoi dhe shumë komente. Megjithatë këngëtarja duket më e lumtur se kurrë dhe madje ka marrë një hap të rëndësishëm.

Prive raporton se Enca do e nxjerrë të dashurin në klipin e saj të rradhës që mban titullin "Albanian", siç ka treguar vetë ajo.

"ALBANIAN së shpejti. Do dashuroheni me kete kenge (dhe do ridashuroheni me mua)", shkruan Enca në postimin e fundit në Instagram duke na treguar dhe veshjen e saj në klip.

Pasi bëri publike lidhjen, Enca merr hapin e rëndësishëm me