12 Shkurt 2024, 16:16

Pasi të shihni këto fragmente nga ‘Dy gisht mjaltë 2’, do ziheni për të blerë biletat!

XING

Pasi të shihni këto fragmente nga ‘Dy gisht mjaltë

14 shkurti është shumë pranë dhe më në fund do kemi mundësinë të shohim filmin e shumëpritur "Dy gisht mjaltë 2", që po thyen rekord në shitje biletash.

Ndërkohë Ermal Mamaqi, i cili rikthehet edhe si producent, regjisor dhe protagonist i veprës ka publikuar në Instagram disa fragmente nga filmi duke shkaktuar të qeshura dhe më shumë kuriozitet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Kujtojmë se në pak orë pas publikimit, “Dy gisht mjaltë 2” theu rekord në shitje biletash. Për filmin i cili do të shfaqet në kinema nga 14 shkurti, janë shitur vetëm orën e parë 500 bileta.

Për ta parë filmin në Pallatin e Kongreseve ku do mbahet edhe premiera e madhe, bileta kushton 50 euro ndërsa bileta VIP 100 euro.

Për ta parë filmin në Pallatin e Kongreseve jnë në shitje vetëm 100 bileta, të cilat tashmë janë drejt fundit prandaj për ta bërë tuajën klikoni këtu për të rezervuar vendin tuaj.

Ndërsa për të rezervuar biletat në kinema klikoni këtu.

"Dy gisht mjaltë 2" do të shfaqet në kinematë e të gjithë botës. Filmi vjen me skenar të Klaudia Brahimaj dhe Ermal Mamaqi. Në role kryesore do të jenë sërish Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi. Por edhe aktorët shumë të dashur për publikun, si Cekja, Marjana Kondi, Natasha Sela, Bujar Asqeriu etj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)