9 Shkurt 2024, 23:01

Njerëzit në TikTok bëhen bashkë për djalin e këngëtares që po lufton me kancerin!

XING

Njerëzit në TikTok bëhen bashkë për djalin e

Dashuria e një nëne do ta mposhtë gjithmonë provën e kohës. Këtë e ka dëshmuar edhe këngëtarja Cat Janice. Këngëtarja, e cila është diagnostikuar me kancer, po përdor platformën TikTok për të ndihmuar djalin e saj.

Këngëtarja 31-vjeçare i transferoi të gjitha të drejtat e këngëve djalit të saj shtatëvjeçar Loren. Këtë ajo e ka bërë të ditur përmes një videoje të TikTok.

“Arti im është gjithçka që duhet të lë pas dhe po e lë pas që djali im të përfitojë”.

Mijëra përdorues ndërvepruan menjëherë me postimin e saj për të rritur angazhimin. Ata gjithashtu bënë videot e tyre duke përdorur audion, e cila përfshinte influencuesin Alix Earle, i cili u bëri thirrje ndjekësve të saj të mbështesin këngën.

Me mbështetjen e përzemërt të të gjithëve, Janice ishte në gjendje të arrinte listat e Billboard. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cat Janice (@cat.janice)