1 Gusht 2023, 12:51

Why didn't Noizy invite Luiz to his concert

Pse Noizy nuk e ftoi Luizin në koncertin e tij

XING

Pse Noizy nuk e ftoi Luizin në koncertin e tij

Pas daljes së tij nga Big Brother VIP, Luizi u shfaq në koncert me Noizyn, e madje u tha se do kishte dhe bashkëpunim mes tyre. Së shpejti Noizy do mbajë koncertin Alpha Show 2 dhe Luiz Ejlli nuk është pjesë e listës së artistëve që do performojnë.

Thuhet se arsyeja mund të jetë edhe fakti që Luizi konfirmoi bashkëpunimin e tij të parë me “rivalin” e Noizy-t, Getoar Selimin. Megjithatë arsyen e vërtetë e dinë vetëm ata.

Ledri Vula, Elvana Gjata, Dhurata Dora, Yll Limani, Varrosi, Ghali, Elai, Era Istrefi, Ravanny, Mc Kresha, Lyrical Son, Buta, BM, Stine, Rudi, Mr Elvis, West Side Family, Stresi, Elgit Doda, janë artistët që do të performojnë në koncertin e Noizyt.