11 Shkurt 2024, 22:28

Publikohet episodi i katërt i sezonit 2 të H.O.T

XING

Publikohet episodi i katërt i sezonit 2 të H.O.T

Është transmetuar sonte në Top Channel episodi i katërt i sezonit të dytë të serialit "H.O.T", duke mbërthyer para ekranit teleshikuesit. Në episodin e katërt Amanda i kërkoi Danit të rikthehej në agjenci. A pranoi ai?!

Episodin e tretë mund ta ndiqni tani në Youtube (Kliko këtu).

Seriali “H.O.T” vjen sërish nën autorësinë e Klaudia Brahimaj, me regji të Bjordi Mezinit dhe bashkëproducent Ermal Mamaqi dhe Dritan Huqi.

Sezoni i dytë transmetohet çdo të diel në Top Channel në orën 21:00.