12 Shkurt 2024, 17:28

Rike Roçi habit banorët e BBV: Ja si refuzova kampionin e botës

XING

Rike Roçi habit banorët e BBV: Ja si refuzova kampionin e botës

Rike Roçi, një nga banoret më seksi të Big Brother në një bashkëbisedim me vajzat, zbuloi se një futbollist i Francës e kishte ngacmuar, por e ajo e ka refuzuar.

Rikja tregoi se u pendua kur mësoi se ai ishte shpallur kampion bote.

“Më ndalon një tip zeshkan, si tip algjeriani ose marokeni dhe më kap nga krahu dhe thotë: Ej my wife (ej gruaja ime)! E shoh unë dhe them ej ma largoni erdhën truprojat dhe thonë lëre gocën se është për qejfin e vet. Nejse pas një jave mbaroj pushimet unë, ndez televizorin dhe shitja më e re e Lionit që ikën dhe luan tek Monako ishte ky djali. Në atë vit loz me Francën dhe bëhet kampion bote. Dhe unë thashë Rike ti je një budallaqe”, tregoi banorja.