2 Gusht 2023, 12:27

How much she has grown, Arbana tells us after so long the girl

Sa është rritur, Arbana na tregon pas kaq kohësh vajzën

XING

Sa është rritur, Arbana na tregon pas kaq kohësh vajzën

Në shtator të vitit të kaluar, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën ajo dhe Edi e pagëzuan me emrin Zoi. Arbana ka qenë shumë hermetike me fotot e vogëlushes duke e postuar sa më rrallë, por pas kaq kohësh ka vendosur t’ja zbukurojë ditën ndjekësve. Moderatorja ka postuar dy foto të Zoit, e cila është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë. Arbana u ka uruar një mëngjes të mbarë ndjekëve me këto foto ku Zoi shihet duke qëndruar vetë në këmbë e veshur me një fustan të lezetshëm dhe karficë në kokë.  

Sa është rritur, Arbana na tregon pas kaq kohësh vajzën

Sa është rritur, Arbana na tregon pas kaq kohësh vajzën