10 Shkurt 2024, 17:29

Sara flet për lidhjen që ka lënë pezull jashtë me boksierin: Ai ka ndeshje sot, dua të fitojë…

XING

Sara flet për lidhjen që ka lënë pezull jashtë me

Sara ka folur vet brenda shtëpisë për marrëdhënien që ka lënë jashtë me boksierin Jurgen Uldedaj. Ajo është shprehur se nuk ka pasur një ndarje definitive me të dhe se sot ndihet shumë në siklet, pasi ai ka një ndeshje shumë të rëndësishme.

Ajo gjithashtu u shpreh se Bardhi është në dijeni të kësaj marrëdhënie të lënë pezull dhe e mirëkupton.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)