17 Shtator 2023, 22:24

Sara provon fustanin e nusërisë, zbulohen planet e dasmës së Ledrit që po presim të gjithë

XING

Sara provon fustanin e nusërisë, zbulohen planet e dasmës së

Së fundmi Sara u shfaq duke provuar një fustan nusërie dhe menjëherë në rrjet u përfol se ajo dhe Ledri së shpejti do bëjnë dasmën që të gjithë mezi e presim.

Mirëpo burime për “Prive” bëjnë me dije se Sara ndodhej në dyqan për të provuar disa fustane të tjera dhe rastësisht ka veshur edhe atë të nusërisë.

Sara më parë ka shprehur se dëshira e tyre nuk mungon por janë në dilemë nëse dasma e tyre do të jetë shumë e madhe apo një e vogël dhe private.

Sara provon fustanin e nusërisë, zbulohen planet e dasmës së