21 Nëntor 2023, 00:45

Sara tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri

XING

Sara tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh. Fakti se nuk po postonin më bashkë, mungesa e Ledrit krah Sarës në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, bënë që dyshimet të shtohen. Kjo derisa u konfirmua ndarja e çiftit nga vetë menaxheri i Ledrit.

Ndërkohë Sara edhe pse ka qëndruar e heshtur këto kohë, me postimin e saj të fundit tregon shumë.

Sara shkruan se nuk ka më emocione, por vetëm dëshiron të shkojë përpara.

"Asnjë emocion, vetëm lëvizje", shkruan Sara.

Sara tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri