14 Shtator 2023, 08:49

'Shikoni të pasmet e mia', Bebe Rexha guxon me veshjen në MTV Video Music Awards

XING

'Shikoni të pasmet e mia', Bebe Rexha guxon me veshjen në

Bebe Rexha mori pjesë në MTV Video Music Awards 2023 duke marrë vëmendjen e veshur me një fustan lëkure të zezë nga The Uncommonist, kompletuar me të çara në dy të pasmet e saj dhe një bisht kali.

“Shikoni të pasmet e mia!” tha ajo me krenari duke treguar fundshpinën përpara se të prezantonte performancën e Fall Out Boy gjatë shfaqjes.

'Shikoni të pasmet e mia', Bebe Rexha guxon me veshjen në

Bebe e aksesoi pamjen e saj të guximshme me taka me platformë, vathë të gjatë argjendi dhe byzylykë.

Rexha ishte “e shqetësuar dhe e stresuar” për paraqitjen në shfaqjen e çmimeve, duke u thënë ndjekësve të saj në TikTok në një video të hënën mbrëma se ajo ishte e shqetësuar se njerëzit “do të flisnin për peshën e saj”.

'Shikoni të pasmet e mia', Bebe Rexha guxon me veshjen në

Ajo shpjegoi se nuk ka qenë “me vetëbesim” kohët e fundit dhe se nuk “e do vërtet veten tani”.

“Unë kam një veshje. Është e lezetshme. Dhe me të vërtetë dua të shkoj për të festuar nominimin tim dhe nominimet e miqve të mi, por ndihem në ankth.”, tha ajo.

Bebe ishte nominuar në kategorinë e bashkëpunimit më të mirë për këngën e saj me David Guetta, “I’m Good (Blue).”