29 Korrik 2023, 15:23

Today, the most commented former resident of BBV, can you find the character in the photo?

Sot ish-banorja më e komentuar e BBV, e gjeni dot personazhin në foto?

XING

Sot ish-banorja më e komentuar e BBV, e gjeni dot personazhin në foto?

Një prej fansave në Instagram e ka pyetur për kujtimin më të bukur të fëmijërisë dhe Olta Gixhari ka ndarë një foto krah prindërve të saj.

Olta tregon se këtë foto e pëlqen shumë dhe e ka shkrepur e motra.

Sot ish-banorja më e komentuar e BBV, e gjeni dot personazhin në foto?

Pas pjesëmarrjes në BBV, Olta gixhari është kthyer në një ndër ish-banoret më të komentuara e më të ndjekura.

Sot ish-banorja më e komentuar e BBV, e gjeni dot personazhin në foto?