18 Mars 2023, 09:34

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh publik

XING

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

Stresi u shpall fitues i "Big Brother VIP Kosova". Mbrëmjen e djeshme u mbajt finalja e madhe e spektaklit, ku Stresi ishte bashkë me katër finalistë të tjerë, Xhulin, Vedatin, Artanin dhe Mbresën.

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

Reperi ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat por vëmendjen më të madhe e ka marrë urimi i ish-partneres së tij, Keisit. Ajo e ka ndjekur të gjithë finalen live dhe ka publikuar në Instastory një fragment nga momenti i fitores.

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

"Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, ka shkruar Keisi.

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh

Stresi u shpall fitues i 'BBVK', Keisi i dërgon një mesazh