27 Korrik 2023, 16:20

"I love you forever", Dafina Zeqiri receives the expensive gift from the manager

'Të dua përjetë', Dafina Zeqiri merr dhuratën e shtrenjtë nga menaxheri

XING

'Të dua përjetë', Dafina Zeqiri merr dhuratën e

Dafina Zeqiri, është surprizuar së fundmi nga menaxheri i saj. Ky i fundit i ka bërë dhuratë një orë super të shtrenjtë të markës “Rolex”. Këtë e ka zbuluar vetë Dafina përmes një postimi në profilin e saj në Instagram. Ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon dhuratën dhe bashkëngjitur me të shkruan:

“Menaxher i lumtur baraz me artiste të lumtur. Të dua përjetë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)