18 Mars 2023, 17:47

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e ditëlindjes i zbuluan Efit të dashurin

XING

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e

Efi festoi pak ditë më parë ditëlindjen e saj të 28 në një festë të madhe, ku të ftuar ishin njerëzit e saj të dashur, miq e ish-banorë të Big Brother. 

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e

Por, në këtë festë nuk kishte sesi të mungonte edhe partneri i ish-konkurrentes. Ndonëse vetë Efi nuk ka preferuar të ndajë asnjë foto me partnerin e saj, shkrepjet në krah të tij nuk kanë munguar.

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e

Ndonëse jo publikisht, partneri i saj e ka shoqëruar përgjatë gjithë natës, duke i qëndruar në krah. Miqtë dhe të pranishmit në festë kanë shfaqur edhe momentin ku çifti nuk i fsheh përqafimet.

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e

Për herë të parë, Efi foli për këtë lidhje teksa u bë pjesë e “Big Brother”, duke e përshkruar si një histori të mrekullueshme mes të dyve, ndonëse në hapat e parë të lidhjes.

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e

Ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, që ajo të tregonte diçka më shumë, ishte e kotë. Efi nuk ndau asnjë detaj të tij, përveç faktit që është njeri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj. Më herët, ajo ka thënë se i dashuri i saj është ekonomist. 

Burimi: Panorama plus

Tentoi ta mbajë të fshehtë, por të ftuarit e