12 Shkurt 2024, 00:44

Tha se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat, Olta i kundërpërgjigjet Ledionit

XING

Tha se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat, Olta i

Ledion Liço u shpreh gjatë spektaklit të së shtunës se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Pas kësaj deklarate të Ledionit, ka ardhur një reagim nga Olta Gixhari.

Aktorja ka rishpërndarë në InstaStory një foto të sajën ku shihet duke qëndruar në një pozicion “gjykues” dhe ku shkruhet: “Unë pasi Ledioni tha që ky BB ka femrat më të forta dhe më të bukura që ka patur ndonjëherë Bigu”.

Postimin ajo e ka shoqëruar me shkrimin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashenser, të dëgjojmë”.

Tha se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat, Olta i