31 Korrik 2023, 15:14

'It got inside me', Beniada is attacked by the shrimp, taken from the chair and bursts into swearing

'U fut brenda moj', Beniadës i ngjitet karkaleci, çohet nga karrigia dhe shpërthen në të shara

XING

'U fut brenda moj', Beniadës i ngjitet karkaleci, çohet

Beniada Nishani ishte e ftuar finalen e madhe të “She’s on Top”. Ajo ishte pjesë e jurisë profesioniste me Krist Aliajn dhe Dea Mishel. Në një moment, Benit i ndodhi një e papritur. Një karkalec iu ngjit dhe e trembur ajo u çua nga karrigia duke bërtetur.

“Ej, u fut brenda moj”, dëgjohet të thotë ish-banorja e “Big Brother VIP”, duke sharë edhe në italisht.

'U fut brenda moj', Beniadës i ngjitet karkaleci, çohet